napínací kluzné prostěradlo SWIFT
Novinka

napínací kluzné prostěradlo SWIFT

Facebook Twitter Tisknout
Ohodnotit tento produkt
  • Kód MIP PTD-LS/S/UK

Prostěradlo s kluzným středovým pásem určené ke snadnému polohování ležící osoby, používá se v kombinaci s podložkou SWIFT.

Cena s DPH: 765 Kč


Systém SWIFT® - Prostěradlo SWIFT s kluzným středovým pásem 

určené ke snadnému polohování ležící osoby.

 

Materiálové složení: polyester, středový pás protkán uhlíkovým vláknem
Barva: bílá, kluzný středový pás modrý
Rozměry: standardně pro matrace do rozměru 210x90x20 cm
Údržba: praní 95°C, nežehlí se


Napínací prostěradlo UltraSlide® je jedinečný patentem chráněný výrobek, který se používá v kombinaci s polohovací podložkou SWIFT k usnadnění manipulace s ležícím pacientem. Protkání středového panelu uhlíkovým vláknem eliminuje vznik statického náboje vznikajícího při tření prostěradla a podložky. Prostěradlo se dokonale přizpůsobuje tvaru matrace, pod ležící osobou se nevytvářejí záhyby a povrch prostěradla je na dotyk příjemný. Je vhodné k povlékání všech typů matrací, pro polohovací lůžka a antidekubitní běžné i aktivní matrace.

 

Doporučujeme kombinaci prostěradla Ultraslide s podložkou:

 • Kluznou podložkou SWIFT

Unikátní polohovací podložka chráněná patentem je určena k trvalému umístění pod imobilní osobou. Podložka se používá v kombinaci s kluzným prostěradlem Ultraslide®, lze ji použít i samostatně. Podložka je pro polohování dostatečně rozměrná, prodyšná a díky nízkému profilu ideálně kopíruje tvar matrace, nesnižuje tedy její antidekubitní funkci. Kontaktní vrstva je velmi příjemná, díky prodyšnosti nedochází k přehřívání pokožky a nadměrnému pocení. Při použití inkontineční podložky lze  tuto umístit na kluznou podložku a manipulovat i s ní. 

 


Související produkty

Novinka