Inkontinenční spodní prádlo

Bezpečné – diskrétní – slušivé

Inkontinence působí lidem, kteří jí trpí, v běžném životě řadu těžkostí. Inkontinenční spodní prádlo z naší nabídky je slušivé a poskytuje spolehlivou a přitom diskrétní ochranu při všech stupních inkontinence. Je vyrobeno z příjemných elastických materiálů a v mnoha případech je nelze rozeznat od běžného spodního prádla. U vybraných modelů je lze kombinovat s jednorázovými inkontinenčními pomůckami jako jsou vložky či plenkové kalhotky.

Kalhotky jsou podle střihu buďto speciálně pro ženy nebo pro muže, nebo v provedení UNISEX, které je vhodné jak pro ženy tak i pro muže. 

Porucha nekontrolovaného úniku moči může mít obecně několik příčin - poporodní stav, pooperační stav, oslabení nervové soustavy, probíhající nemoc, stáří a podobně. Může být vyvolána například oslabením svalstva pánevního dna, zvětšením prostaty, klimakteriem, infekcí močových cest, degenerativními změnami v mozku, úrazy spojenými s poraněním míchy, poruchami látkové výměny či vedlejšími účinky léků.


 I. stupeň (lehká forma) 
Únik moči při náhlém, velkém zvýšení nitrobřišního tlaku (smích, kašel, kýchnutí). Ztráta moči během čtyř hodin je 50–100 ml

 

II. stupeň (střední forma) 
 Únik moči při mírnějším zvýšení nitrobřišního tlaku (chůze po schodech, lehčí fyzická práce). Ztráta moči během čtyř hodin je 100–200 ml

 

III. stupeň (těžká forma)
 Moč uniká při minimální fyzické námaze nebo trvale bez možnosti jakkoli kontrolovat tento stav. Ztráta moči během čtyř hodin je 200–300 a více ml.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pro podrobné roztřídění produktů (pánské, dámské, unisex, stupeň inkontinence) použijte filtraci

374
809
rozdělení
stupeň inkontinence
bavlněné inkontinenční kalhotky [1.275]
Praní 95°C!
inkont. kalhotky Bodyguard [1.270] BAVL
Praní 95°C!
inkontinenční bavlněné kalhotky Bodyguard3 [1.259]
Praní 95°C!
inkontinenční fixační kalhotky s druky [1.250]
Praní 95°C!
inkontinenční fixační kalhotky SUPRIMA [1.245] BAV
Praní 95°C!
inkontinenční fixační kalhotky SUPRIMA [1.217] PU
Praní 95°C!
inkontinenční fixační kalhotky SUPRIMA [1.205] PVC
Praní 95°C!
inkontinenční fixační kalhotky  PU bílé (1.204)
Praní 95°C!
Načítám, prosím vydržte...